Gmail reklamları tüm reklamverenler için AdWords e geldi

Eylül 02, 2015 • Yorum Yapılmamış

-posta olarak günlük rutinler büyük bir parçası olan bir go-aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları ile temas halinde kalmak için yerleştirin. Biz büyük bir haftasonu satışı hakkında işitme tatil paketleri üzerinde fırsatlar elde veya yeni bir teknoloji ürün hakkında öğreniyoruz olup olmadığı, aynı zamanda bizim favori markaların en son güncelleştirmeleri almak için harika bir yoldur. Birkaç yıldır, biz yerli olan kullanıcılar için daha alakalı teklifler getirmek için e-posta pazarlama stratejileri ve test yollarını genişletmek için reklamverenler ile çalışıyoruz Gmail reklamları 1. Bugünden başlayarak, bu yerli Gmail reklamları artık doğrudan AdWords tüm reklamverenler için kullanılabilir.
Marriott International_Expanded adZengin ve etkileşimli reklam biçimleri

Gmail reklamları geliştirdik, biz kullanıcıların en ilgi çekici buluyorum ne olduğunu görmek için çeşitli biçimleri test ettik. Yaptığımız bir iyileştirme Gmail’den standart metin reklamları kaldırmak ve gelen deneyimi ile daha sorunsuz bir şekilde entegre az, daha kaliteli yerli reklamlar göstermektir.

Bugünkü duyuru ile, reklamverenler bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası kurma ve bir Gmail reklamları biçimi oluşturarak doğru AdWords yerli Gmail reklamlarını yönetmek Reklam galeri. Reklam iki ana kısımdan oluşmaktadır:

  • Kullanıcılar, başlangıçta görmek o çöken reklam Gmail gelen kutunuza görünüm ve his ile eşleşir.Kullanıcılar bunu genişletmek ve daha fazla bilgi almak için bu tıklayabilirsiniz.
  • Genişletilmiş reklam birimi çöken reklamı bir tıklama ile tetiklenir. Bu açılış sayfasının bilgilendirme ve görsel zenginlik yaratır bir tam sayfa yerli reklamdır. Kullanıcıların genişletmek için tıklatın sonra içerik üzerinde herhangi bir sonraki tıklamalar gelen kutunuza reklamınızı kaydetmek ya da başkalarına iletmek için tıklamaları da dahil olmak üzere ücretsiz.

Reklamverenler genişletilmiş reklam birimi için birkaç özelleştirilebilir Gmail reklamları şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Onlar düğmeye bir bilgi ile bir görüntü birleştiren bir promosyon vurgulayın ve call-to-eylem, tek bir görüntü özelliği, ya da bir kerede birden fazla ürün vitrin olabilir. Özel HTML formatında size varlıklarını yapılandırmak nasıl esneklik büyük miktarda sunar ve videolar, formlar, telefon numaraları ve çoklu bağlantıları ve aramaları harekete geçirici dahil ederek daha da zengin bir reklam deneyimi oluşturmanıza olanak sağlar.

Categories Google Adwords
You May Also Like

No Comments