Firmalar Yeni Müşteriler Arıyorsanız Bu Site Tam Sizlik

Mayıs 01, 2017 • Yorum Yapılmamış

Sevgili okuyucularım selamlar,

Son zamanlarda internet üzerinde hizmet arayanları ve hizmet verenleri buluşturan siteler oldukça popüler hale geldi. Aslında internette hizmet veya firma ararken eskiden firma rehberi tarzı siteler bizim işimizi görüyordu. Ama artık hem internet sitelerinin hemde mobil uygulamaların gelişmesiyle ve insanların bu teknolojileri daha kolay kullanabiliyor olmasıyla farklı kolaylıklar ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi de siteye üye olanların ihtiyaçları için talep oluşturduğu, sitedeki onaylı firmaların da bu taleplere teklif verdiği ve iş anlaşmalarının yapıldığı işim düştü adlı pazar yeri.

adam

Hizmet sektöründe 200 den fazla kategori mevcut. Hem iş arayan firmalar hemde hizmet arayan müşteriler için hayatı kolaylaştıran bir site. Ancak eski tip firma rehberi arayanlar için tam çözüm değil çünkü firma bilgileri gizli. Aynı zamanda talep oluşturan müşteri bilgileri de gizli. Müşteri firmayı seçtikten sonra iletişim kurabiliyorlar.

Aşağıda hizmet alabileceğiniz veya firmanız varsa firma kaydı yapıp işlere teklif verebileceğiniz hizmet sektörlerinin fotoğrafını inceleyebilirsiniz. Ayrıca usta arıyorum diyenler de bu sayfaya bakabilir.

firma-rehberi

Categories Genel
You May Also Like

No Comments